Бета у малюнках

Ответить
Аватара пользователя
Pani Major
Советник
Советник
Сообщения: 1746
Зарегистрирован: Вс май 01, 2022 8:18 pm
Ваш ТИМ: ЕІЕ
Ваш тип по психе-йоге: ХХХХ

Бета у малюнках

Сообщение Pani Major »

Не знайшла тему тому так
"Sapiens dominabitur astris" (с)
Аватара пользователя
Pani Major
Советник
Советник
Сообщения: 1746
Зарегистрирован: Вс май 01, 2022 8:18 pm
Ваш ТИМ: ЕІЕ
Ваш тип по психе-йоге: ХХХХ

Re: Бета у малюнках

Сообщение Pani Major »

Хотіла з білим кружечком для дельти, але був тільки чорний. =(

Изображение
"Sapiens dominabitur astris" (с)
Аватара пользователя
Pani Major
Советник
Советник
Сообщения: 1746
Зарегистрирован: Вс май 01, 2022 8:18 pm
Ваш ТИМ: ЕІЕ
Ваш тип по психе-йоге: ХХХХ

Бета у малюнках

Сообщение Pani Major »

О! Я вам сьогодні принесла типового представника ІЕІ, де можна побачити, чому їм потрібно прописувати піздунців час від часу для мотивації

https://www.instagram.com/reel/C5i77Z4A ... Q4a2xrcGp2
"Sapiens dominabitur astris" (с)
Аватара пользователя
Леся Михайловна
Модератор
Модератор
Сообщения: 13992
Зарегистрирован: Вс авг 27, 2023 9:08 am

Бета у малюнках

Сообщение Леся Михайловна »

есть немножко )))
к себе, нежно
Ragr
Неофит
Неофит
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Вт июн 23, 2026 3:08 pm
Ваш ТИМ: СЛЭ

Re: Бета у малюнках

Сообщение Ragr »

Изображение
Ответить

Вернуться в «Бета»